Falco Skříň Sid 4D3S bílá/bílá

Praktická a moderní šatní skříň dánského výrobce Tvilum. Šatní skříň má dvě části policové se čtyřmi policemi v... více informací »
Falco Skříň Sid 4D3S bílá/bílá
Značka: Falco
8 026 Kč
DO OBCHODU »
Praktická a moderní šatní skříň dánského výrobce Tvilum. Šatní skříň má dvě části policové se čtyřmi policemi v...

Praktická a moderní šatní skříň dánského výrobce Tvilum.
Šatní skříň má dvě části policové se čtyřmi policemi v každé, 3 zásuvky a část šatní s jednou policí a šatní tyčí (viz nákres s doporučeným zatížením).
Skříň je vyrobena z lamina o tloušťce 12 mm a má plastové úchytky. U tohoto typu mohou být některé nepohledové hrany desek nebo plochy neopáskovány v barvě skříně (především vrchní půda či hrany dveří, apod.).
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Dodávána ve 3 balících.

Oblíbený a kvalitní produkt je k dispozici jednoduše tady u nás zařazený v kategorii šatní skříně! Nyní si můžete koupit akční kousky ve zmiňované kategorii snadno online. Věhlasný výrobce Falco představuje velmi kvalitní výrobky. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a levný výrobek Falco Skříň Sid 4D3S bílá/bílá od našeho výrobce Falco lze koupit momentálně za výhodné peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 8 026 Kč.