Falco Skříň Sid 3d3s bílá/bílý lesk

Provedení: Praktická a moderní šatní skříň dánského výrobce Tvilum. Šatní skříň má část policovou se třemi policemi,... více informací »
Falco Skříň Sid 3d3s bílá/bílý lesk
Značka: Falco
6 432 Kč
DO OBCHODU »
Provedení: Praktická a moderní šatní skříň dánského výrobce Tvilum. Šatní skříň má část policovou se třemi policemi,...

Provedení:
Praktická a moderní šatní skříň dánského výrobce Tvilum.
Šatní skříň má část policovou se třemi policemi, tři zásuvky a část šatní s jednou policí a šatní tyčí (viz nákres s doporučeným zatížením). Skříň je vyrobena z lamina o tloušťce 12 mm a má plastové úchytky.
Dodáváno v demontu se schematickým návodem na montáž.
Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. U tohoto typu mohou být některé nepohledové hrany desek nebo plochy neopáskovány v barvě skříně (především vrchní půda či hrany dveří, apod.).
 

Tento akční a ve slevě kousek Falco Skříň Sid 3d3s jde sehnat rovněž tady na našich stránkách ve známé rubrice šatní skříně! Nyní získáte zlevněné produkty z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další kvalitní produkty od značky Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Falco má ve stále nabídkce top výrobky.

Tento kvalitní a žádaný produkt Falco Skříň Sid 3d3s bílá/bílý lesk od výrobce s dlouholetou historií Falco máte možnost sehnat u nás nyní za výborné peníze! Pouze nyní za 6 432 Kč.