Falco Skříň Sid 3d bílá

Šatní skříň Sid nabízí dostatek úložného prostoru a univerzální využití. Výborně se hodí např. do ložnice, do dětského... více informací »
Falco Skříň Sid 3d bílá
Značka: Falco
4 874 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň Sid nabízí dostatek úložného prostoru a univerzální využití. Výborně se hodí např. do ložnice, do dětského...

Šatní skříň Sid nabízí dostatek úložného prostoru a univerzální využití. Výborně se hodí např. do ložnice, do dětského i studentského pokoje, ale i do pracovny či předsíně.
Skříň je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří útulný, pohodový a příjemný interiér.
Vnitřní vybavení skříně je vyobrazeno v doplňkových fotografiích.
Skříň je dodávaná v demontu. Součástí balení je schématický montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
U tohoto typu skříně mohou být některé nepohledové hrany desek nebo plochy neopáskovány v barvě skříně (především vrchní půda či hrany dveří, apod.). Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
60 kg
Materiál:
lamino 12 mm

Výška:
175,4 cm
Šířka:
115,5 cm

Hloubka:
49,5 cm
Záruka:
2 roky

Tento zlevněný kus Falco Skříň Sid 3d můžete získat taky u nás umístěný v sekci šatní skříně! Máme pro vás kvalitní produkty ze zmíněné sekce na pár kliknutí!

Neodolatelný výrobek Falco Skříň Sid 3d bílá značky Falco získáte momentálně skutečně výhodně! Za bezkonkureční cenu 4 874 Kč.