Falco Skříň Samir R1- san marino/crem

Šatní skříň Samir je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Skříň... více informací »
Falco Skříň Samir R1- san marino/crem
Značka: Falco
4 962 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň Samir je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Skříň...

Šatní skříň Samir je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Skříň je vhodným doplňkem k bytové stěně Samir, kterou také najdete v naší nabídce. Vybavení skříně je 1 police a šatní tyč. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně zboží. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně zboží.


Tento žádaný produkt jde získat prostě tady na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně! Máme pro vás parádní kousky z této populární sekce za báječnou cenu. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás další produkty od značky Falco. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Falco dlouhodobě dodává velmi kvalitní výrobky.

Kvalitní výrobek Falco Skříň Samir R1- san marino/crem od našeho předního výrobce Falco jednoduše můžete najít právě teď za nejnižší cenu. Ve skvělé akci za 4 962 Kč.