Falco Skříň Ridley 100 černá

Šatní skříň Ridley je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Díky svým rozměrům je vhodná i do... více informací »
Falco Skříň Ridley 100 černá
Značka: Falco
9 361 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň Ridley je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Díky svým rozměrům je vhodná i do...

Šatní skříň Ridley je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Díky svým rozměrům je vhodná i do menších pokojů či předsíní. Posuvné dveře šetří prostor a zrcadla na dveřích ho opticky zvětší.
Vnitřní uspořádání skříně – 1/2 šatní tyč a 1/2 police poskytuje dostatek úložného prostoru.
Skříň je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.


Levný produkt Falco Skříň Ridley 100 můžete pořídit bez obtíží tady na webu ve známé kategorii šatní skříně! Vyberte si skvělé produkty z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. Máme toho více, máme v nabídce také další produkty od značky Falco. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Falco vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní zboží Však to vidíte sami.

Designový produkt Falco Skříň Ridley 100 černá od kvalitní značky Falco snadno naleznete v naší aktuální nabídce pořád výhodně! Nabídky od 9 361 Kč.