Falco Skříň Niké 150 sonoma

ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA. Skříň s posuvnými dveřmi Niké je vyrobena z kvalitního... více informací »
Falco Skříň Niké 150 sonoma
Značka: Falco
12 588 Kč
DO OBCHODU »
ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA. Skříň s posuvnými dveřmi Niké je vyrobena z kvalitního...

ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA.
Skříň s posuvnými dveřmi Niké je vyrobena z kvalitního lamina. Dveře skříně jsou osazeny zrcadlem a na bocích jsou ozdobné pásky v černém lesku. Tyto doplňky dodávají skříni originální a elegantní vzhled.
Díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru. Posuvné dveře šetří prostor a zrcadlo ho opticky zvětší a prosvětlí. Skříň najde uplatnění v ložnici, dětském nebo studentském pokoji, v předsíni i kanceláři.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích prvků.
Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento diskontní kus Falco Skříň Niké 150 máte možnost koupit pohodlně tady na našich stránkách ve známé kategorii šatní skříně. Připravili jsme podobné výrobky z této kategorie v akci! Náš sortiment je široký, mrkněte na další kvalitní zboží od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Designový produkt Falco Skříň Niké 150 sonoma originál od značky Falco pohodlně pořídíte v naší online nabídce za outletovou cenu! Výhodně za cenu 12 588 Kč.