Falco Skříň Niké 150 bílá

Skříň s posuvnými dveřmi Niké je vyrobena z kvalitního lamina. Dveře skříně jsou osazeny zrcadlem a na bocích jsou ozdobné... více informací »
Falco Skříň Niké 150 bílá
Značka: Falco
12 588 Kč
DO OBCHODU »
Skříň s posuvnými dveřmi Niké je vyrobena z kvalitního lamina. Dveře skříně jsou osazeny zrcadlem a na bocích jsou ozdobné...

Skříň s posuvnými dveřmi Niké je vyrobena z kvalitního lamina. Dveře skříně jsou osazeny zrcadlem a na bocích jsou ozdobné pásky v černém lesku. Tyto doplňky dodávají skříni originální a elegantní vzhled.
Díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru. Posuvné dveře šetří prostor a zrcadlo ho opticky zvětší a prosvětlí. Skříň najde uplatnění v ložnici, dětském nebo studentském pokoji, v předsíni i kanceláři.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích prvků.
Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento designový produkt získáte snadno tady na našich stránkách umístěný v kategorii šatní skříně! Nyní si můžete pořídit vyjímečné kusy z naší rubriky za akční cenu.

Tento unikátní kousek Falco Skříň Niké 150 bílá od společnosti Falco jde sehnat právě nyní na našich stránkách za akční cenu! Výhodně za 12 588 Kč.