Falco Skříň Niké 120 sonoma

ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA. Skříň s posuvnými dveřmi Niké je vyrobena z kvalitního... více informací »
Falco Skříň Niké 120 sonoma
Značka: Falco
11 492 Kč
DO OBCHODU »
ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA. Skříň s posuvnými dveřmi Niké je vyrobena z kvalitního...

ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA.
Skříň s posuvnými dveřmi Niké je vyrobena z kvalitního lamina. Dveře skříně jsou osazeny zrcadlem a na bocích jsou ozdobné pásky v černém lesku. Tyto doplňky dodávají skříni originální a elegantní vzhled.
Díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru. Posuvné dveře šetří prostor a zrcadlo ho opticky zvětší a prosvětlí. Skříň najde uplatnění v ložnici, dětském nebo studentském pokoji, v předsíni i kanceláři.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích prvků.
Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Unikátní výrobek Falco Skříň Niké 120 sonoma můžete koupit zrovna tu v sekci šatní skříně. Připravili jsme pro vás další kousky z této známé kategorie za nejlepší ceny! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od značky Falco. Najdete je níže na této stránce.

Tento skvělý produkt Falco Skříň Niké 120 sonoma od oblíbené značky Falco najdete zde teď za výhodné peníze! Aktuálně za super cenu 11 492 Kč.