Falco Skříň Mikado VII frufla

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla na... více informací »
Falco Skříň Mikado VII frufla
Značka: Falco
8 768 Kč
DO OBCHODU »
Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla na...

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla na dveřích skříně.
Skříň je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání.
Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Velmi oblíbený produkt jde nakoupit právě teď na našem webu v sekci šatní skříně. Nyní můžete získat ještě další kousky ve zmíněné sekci za extra cenu! U nás nabízíme více, mrkněte také na další prověřené kousky od dodavatele Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kousek Falco Skříň Mikado VII frufla od dodavatele s dobrým jménem Falco pohodlně seženete nyní za skvělou cenu! Aktuálně výhodně za 8 768 Kč.