Falco Skříň Mikado VI choco

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla na... více informací »
Falco Skříň Mikado VI choco
Značka: Falco
8 463 Kč
DO OBCHODU »
Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla na...

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla na dveřích skříně.
Skříň je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání.
Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento akční produkt Falco Skříň Mikado VI choco můžete sehnat právě zde tu na našem webu umístěný v sekci šatní skříně! Vyhledejte si parádní produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Podívejte se také na více produktů od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný dodavatel Falco prodává top zboží.

Žádaný kousek Falco Skříň Mikado VI choco od přední společnosti Falco můžete koupit právě nyní na našich stránkách za akční cenu! Nabídka již od 8 463 Kč.