Falco Skříň Mikado VI bílá

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla na... více informací »
Falco Skříň Mikado VI bílá
Značka: Falco
8 463 Kč
DO OBCHODU »
Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla na...

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla na dveřích skříně.
Skříň je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání.
Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Výjimečný a žádaný produkt Falco Skříň Mikado VI můžete koupit zrovna tu na stránkách v populární kategorii šatní skříně! Nyní si můžete koupit jiné výrobky z této oblíbené sekce za nejlepší ceny! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další produkty od výrobce Falco. Najdete je níže na této stránce. Značka Falco má na skladě top sortiment

Hodně žádaný produkt Falco Skříň Mikado VI bílá od výrobce s mnohaletou tradicí Falco jde koupit v naší internetové nabídce za výhodné peníze! Za bezkonkureční cenu 8 463 Kč.