Falco Skříň Mikado V – dub sonoma

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech... více informací »
Falco Skříň Mikado V - dub sonoma
Značka: Falco
8 722 Kč
DO OBCHODU »
Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech...

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech dodávají zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Výjimečný a žádaný produkt je k sehnání prostě tady na našich stránkách v populární sekci šatní skříně. Vyberte si ještě ostatní produkty z naší sekce za super cenu.

Hodně oblíbený produkt Falco Skříň Mikado V - dub sonoma od společnosti s úžasnou pověstí Falco jednoduše seženete v naší online nabídce za extra cenu. V akci od 8 722 Kč.