Falco Skříň Mikado IV – dub sonoma

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech... více informací »
Falco Skříň Mikado IV - dub sonoma
Značka: Falco
8 890 Kč
DO OBCHODU »
Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech...

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech dodávají kouřová zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Levný produkt Falco Skříň Mikado IV – dub sonoma jde sehnat nyní tady na webu v oblíbené kategorii šatní skříně. Nyní koupíte kvalitní kousky ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu.

Tento kvalitní produkt Falco Skříň Mikado IV - dub sonoma od značky s dobrým jménem Falco můžete sehnat právě zde skutečně výhodně! Právě teď za cenu 8 890 Kč.