Falco Skříň Mikado III – bílá

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech... více informací »
Falco Skříň Mikado III - bílá
Značka: Falco
8 423 Kč
DO OBCHODU »
Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech...

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech dodávají zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento zlevněný produkt Falco Skříň Mikado III máte možnost koupit právě teď tady a teď na našem webu zařazený v rubrice šatní skříně! Máme pro vás ještě jiné zboží z této známé sekce za zcela nejnižší cenu. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete další kousky značky Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek Falco Skříň Mikado III - bílá od přední značky Falco je k dostání tady teď právě za výhodné peníze. Na našich stránkách za 8 423 Kč.