Falco Skříň Mikado I – trufla

Jednoduchý a elegantní design skříně Mikado osloví i náročné zákazníky. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou... více informací »
Falco Skříň Mikado I - trufla
Značka: Falco
7 702 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a elegantní design skříně Mikado osloví i náročné zákazníky. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou...

Jednoduchý a elegantní design skříně Mikado osloví i náročné zákazníky. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Velmi oblíbený výrobek Falco Skříň Mikado I – trufla seženete jednoduše tady u nás v populární sekci šatní skříně. Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty ve zmiňované sekci za super ceny! Věhlasná značka Falco pro vás připravuje top výrobky. Přesvědčte se! To však není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další produkty značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Falco Skříň Mikado I - trufla od značky s tradicí a dobrou pověstí Falco k dostání na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za skvělou cenu 7 702 Kč.