Falco Skříň Mikado I – choco

Jednoduchý a elegantní design skříně Mikado osloví i náročné zákazníky. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou... více informací »
Falco Skříň Mikado I - choco
Značka: Falco
7 702 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a elegantní design skříně Mikado osloví i náročné zákazníky. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou...

Jednoduchý a elegantní design skříně Mikado osloví i náročné zákazníky. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento zlevněný produkt Falco Skříň Mikado I – choco jde sehnat lehce tu na webu ve známé rubrice šatní skříně! Prozkoumejte akční zboží ve zmíněné sekci za výhodnou cenu.

Oblíbený a kvalitní produkt Falco Skříň Mikado I - choco od top výrobce Falco snadno najdete ještě dnes za výprodejovou cenu. V současnosti za 7 702 Kč.