Falco Skříň Mario 150 sonoma

ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA. Skříň s posuvnými dveřmi Mario je vyrobena z kvalitního... více informací »
Falco Skříň Mario 150 sonoma
Značka: Falco
12 588 Kč
DO OBCHODU »
ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA. Skříň s posuvnými dveřmi Mario je vyrobena z kvalitního...

ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA.
Skříň s posuvnými dveřmi Mario je vyrobena z kvalitního lamina. Dveře skříně jsou osazeny zrcadlem a na bocích jsou ozdobné pásky v černém lesku. Tyto doplňky dodávají skříni originální a elegantní vzhled.
Díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru. Posuvné dveře šetří prostor a zrcadlo ho opticky zvětší a prosvětlí. Skříň najde uplatnění v ložnici, dětském nebo studentském pokoji, v předsíni i kanceláři.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích prvků.
Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Diskontní kousek Falco Skříň Mario 150 máte možnost najít bezprostředně tady na webu zařazený v rubrice šatní skříně. Nyní můžete koupit podobné produkty ve zmiňované rubrice v akci. Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více kousků značky Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Falco Skříň Mario 150 sonoma od společnosti s úžasnou pověstí Falco seženete tady teď právě se slevou. Nyní pořídíte za 12 588 Kč.