Falco Skříň Mario 150 bílá

Skříň s posuvnými dveřmi Mario je vyrobena z kvalitního lamina. Dveře skříně jsou osazeny zrcadlem a na bocích jsou ozdobné... více informací »
Falco Skříň Mario 150 bílá
Značka: Falco
12 588 Kč
DO OBCHODU »
Skříň s posuvnými dveřmi Mario je vyrobena z kvalitního lamina. Dveře skříně jsou osazeny zrcadlem a na bocích jsou ozdobné...

Skříň s posuvnými dveřmi Mario je vyrobena z kvalitního lamina. Dveře skříně jsou osazeny zrcadlem a na bocích jsou ozdobné pásky v černém lesku. Tyto doplňky dodávají skříni originální a elegantní vzhled.
Díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru. Posuvné dveře šetří prostor a zrcadlo ho opticky zvětší a prosvětlí. Skříň najde uplatnění v ložnici, dětském nebo studentském pokoji, v předsíni i kanceláři.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích prvků.
Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Hodně žádaný kus Falco Skříň Mario 150 bílá jde získat jednoduše tady a teď na našich stránkách v sekci šatní skříně! Podívejte se na zlevněné zboží z této oblíbené kategorie za skvělou cenu!

Unikátní a oblíbený kus Falco Skříň Mario 150 bílá od této skvělé značky Falco pořídíte tady teď právě za akční cenu! K sehnání zrovna v akci za 12 588 Kč.