Falco Skříň Margita 200 sonoma

ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA Šatní skříň Margita je vyrobena z lamina. Má posuvné... více informací »
Falco Skříň Margita 200 sonoma
Značka: Falco
14 704 Kč
DO OBCHODU »
ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA Šatní skříň Margita je vyrobena z lamina. Má posuvné...

ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA
Šatní skříň Margita je vyrobena z lamina. Má posuvné dveře, které šetří prostor. Na dveřích skříně jsou zrcadla, které místnost opticky zvětší a prosvětlí.
Díky svému vnitřnímu uspořádání (vyobrazeno v doplňkových fotografiích) nabízí skříň dostatek úložného prostoru. Skříň je také vybavena zásuvkami, do kterých můžete uložit drobnosti.
Skříň Margo najde uplatnění např. v dětském nebo studentském pokoji, v předsíni, v ložnici i v obývacím pokoji.
Tloušťka lamina – 16 mm.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.


Oblíbený a akční produkt Falco Skříň Margita 200 sonoma získáte bezprostředně tu na webu zařazený v sekci šatní skříně. Podívejte se na podobné produkty z této populární rubriky za outletovou cenu. To není vše, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další vybrané produkty značky Falco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Falco Skříň Margita 200 sonoma originál od výrobce Falco jednoduše seženete tady teď právě za výborné peníze. Aktuálně v akci za 14 704 Kč.