Falco Skříň Margita 150 sonoma

ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA Šatní skříň Margita je vyrobena z lamina. Má posuvné... více informací »
Falco Skříň Margita 150 sonoma
Značka: Falco
13 426 Kč
DO OBCHODU »
ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA Šatní skříň Margita je vyrobena z lamina. Má posuvné...

ÚVODNÍ FOTOGRAFIE JE ILUSTRAČNÍ. SKŘÍŇ BUDE DODÁNA V DEKORU SONOMA
Šatní skříň Margita je vyrobena z lamina. Má posuvné dveře, které šetří prostor. Na dveřích skříně jsou zrcadla, které místnost opticky zvětší a prosvětlí.
Díky svému vnitřnímu uspořádání (vyobrazeno v doplňkových fotografiích) nabízí skříň dostatek úložného prostoru. Skříň je také vybavena zásuvkami, do kterých můžete uložit drobnosti.
Skříň Margo najde uplatnění např. v dětském nebo studentském pokoji, v předsíni, v ložnici i v obývacím pokoji.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Tento diskontní produkt máte možnost najít právě zde tu zařazený v rubrice šatní skříně! Najděte si ještě jiné zboží z naší kategorie za zcela nejnižší cenu! To ale není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Exkluzivní produkt Falco Skříň Margita 150 sonoma od značky se zárukou kvality Falco lze zakoupit nyní za extra cenu! Výhodně za cenu 13 426 Kč.