Falco Skříň Margita 150 bílá

Šatní skříň Margita je vyrobena z lamina. Má posuvné dveře, které šetří prostor. Na dveřích skříně jsou zrcadla, které... více informací »
Falco Skříň Margita 150 bílá
Značka: Falco
13 426 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň Margita je vyrobena z lamina. Má posuvné dveře, které šetří prostor. Na dveřích skříně jsou zrcadla, které...

Šatní skříň Margita je vyrobena z lamina. Má posuvné dveře, které šetří prostor. Na dveřích skříně jsou zrcadla, které místnost opticky zvětší a prosvětlí.
Díky svému vnitřnímu uspořádání (vyobrazeno v doplňkových fotografiích) nabízí skříň dostatek úložného prostoru. Skříň je také vybavena zásuvkami, do kterých můžete uložit drobnosti.
Skříň Margo najde uplatnění např. v dětském nebo studentském pokoji, v předsíni, v ložnici i v obývacím pokoji.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.


Ve slevě tento produkt Falco Skříň Margita 150 bílá je k sehnání rovnou tu na našich stránkách v oblíbené sekci šatní skříně. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu. To však není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další prověřené kousky od značky Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Falco představuje špičkové výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento unikátní výrobek Falco Skříň Margita 150 bílá od top značky Falco seženete v naší online nabídce za super cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 13 426 Kč.