Falco Skříň Lutta 14906 bílá MAT/zrcadlo

Šatní skříň Lutta je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchými liniemi. Při... více informací »
Falco Skříň Lutta 14906 bílá MAT/zrcadlo
Značka: Falco
15 048 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň Lutta je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchými liniemi. Při...

Šatní skříň Lutta je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchými liniemi.
Při výrobě je kladen důraz na ekologii, takže je vyráběna v souladu s ohledy na životní prostředí. Své uplatnění najde nejen v ložnici, ale také v dětském nebo studentském pokoji. Praktické členění skříně, které je vyobrazeno v doplňkových fotografiích, poskytuje dostatek úložného prostoru a pomůže Vám tak udržet ve Vašich věcech přehled a pořádek.
Při úpravě zevnějšku jistě oceníte zrcadlo, které je na dveřích skříně. Zrcadlo také místnost opticky zvětší a prosvětlí.
Skříň je dodávaná v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.

Tento velmi oblíbený produkt jde koupit přímo tady na webu v oblíbené rubrice šatní skříně! Nyní najdete nové kousky ze zmíněné sekce ve výhodné akci. Tento výrobce Falco může nabídnout skvělé výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento velmi žádaný kus Falco Skříň Lutta 14906 bílá MAT/zrcadlo od značky se zárukou kvality Falco snadno získáte v naší online nabídce pořád výhodně! Nyní pořídíte jen za 15 048 Kč.