Falco Skříň Lutta 14904 bílá MAT/zrcadlo

Šatní skříň Lutta je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchými liniemi. Při... více informací »
Falco Skříň Lutta 14904 bílá MAT/zrcadlo
Značka: Falco
22 433 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň Lutta je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchými liniemi. Při...

Šatní skříň Lutta je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchými liniemi.
Při výrobě je kladen důraz na ekologii, takže je vyráběna v souladu s ohledy na životní prostředí. Své uplatnění najde nejen v ložnici, ale také v dětském nebo studentském pokoji. Praktické členění skříně, které je vyobrazeno v doplňkových fotografiích, poskytuje dostatek úložného prostoru a pomůže Vám tak udržet ve Vašich věcech přehled a pořádek. Součástí skříně jsou také dvě zásuvky, které můžete využít např. na spodní prádlo.
Při úpravě zevnějšku jistě oceníte zrcadlo, které je na dveřích skříně. Zrcadlo také místnost opticky zvětší a prosvětlí.
Skříň je dodávaná v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
 


Kvalitní a velmi žádaný produkt Falco Skříň Lutta 14904 bílá MAT/zrcadlo máte možnost koupit teď tu v populární kategorii šatní skříně. Podívejte se na akční kousky ve zmiňované kategorii za výborné peníze!

Vysoce kvalitní výrobek Falco Skříň Lutta 14904 bílá MAT/zrcadlo od dodavatele se skvělou pověstí Falco máte možnost najít právě teď v nabídce za skvělou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 22 433 Kč.