Falco Skříň Lutta 14903 bílá MAT

Šatní skříň Lutta je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchými liniemi. Při... více informací »
Falco Skříň Lutta 14903 bílá MAT
Značka: Falco
19 203 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň Lutta je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchými liniemi. Při...

Šatní skříň Lutta je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchými liniemi.
Při výrobě je kladen důraz na ekologii, takže je vyráběna v souladu s ohledy na životní prostředí. Své uplatnění najde nejen v ložnici, ale také v dětském nebo studentském pokoji. Praktické členění skříně, které je vyobrazeno v doplňkových fotografiích, poskytuje dostatek úložného prostoru a pomůže Vám tak udržet ve Vašich věcech přehled a pořádek. Součástí skříně jsou také dvě zásuvky, které můžete využít např. na spodní prádlo.
Skříň je dodávaná v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Ve slevě výrobek Falco Skříň Lutta 14903 bílá můžete sehnat pohodlně tady na stránkách zařazený v kategorii šatní skříně! Prozkoumejte podobné produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další skvělé kousky značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Falco Skříň Lutta 14903 bílá MAT od dodavatele s dobrým jménem Falco jde získat momentálně extra výhodně. Nabídka od 19 203 Kč.