Falco Skříň Lutta 14901 bílá MAT

Šatní skříň Lutta je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchými liniemi. Při... více informací »
Falco Skříň Lutta 14901 bílá MAT
Značka: Falco
14 955 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň Lutta je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchými liniemi. Při...

Šatní skříň Lutta je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském stylu, který se vyznačuje jednoduchými liniemi.
Při výrobě je kladen důraz na ekologii, takže je vyráběna v souladu s ohledy na životní prostředí. Své uplatnění najde nejen v ložnici, ale také v dětském nebo studentském pokoji.
Praktické členění skříně, které je vyobrazeno v doplňkových fotografiích, poskytuje dostatek úložného prostoru a pomůže Vám tak udržet ve Vašich věcech přehled a pořádek. Součástí skříně jsou také dvě zásuvky, které můžete využít např. na spodní prádlo.
Skříň je dodávaná v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
 
 

Tento výjimečný produkt Falco Skříň Lutta 14901 bílá MAT máte možnost pořídit také tady na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně. Připravili jsme pro vás skvělé kusy z této známé sekce za skvělou cenu! Oblíbený výrobce Falco dlouhodobě vyrábí špičkové zboží. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další prověřené kousky značky Falco. Najdete je níže na této stránce.

Tento nejprodávanější produkt Falco Skříň Lutta 14901 bílá MAT od výrobce s mnohaletou tradicí Falco najdete online v bezva akci! Akční cena od 14 955 Kč.