Falco Skříň Leonardo – sonoma

Skříň je vyrobena z kvalitního lamina a díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru. Posuvné dveře... více informací »
Falco Skříň Leonardo - sonoma
Značka: Falco
15 359 Kč
DO OBCHODU »
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina a díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru. Posuvné dveře...

Skříň je vyrobena z kvalitního lamina a díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru. Posuvné dveře šetří prostor a zrcadla na dveřích ho opticky zvětší. Vnitřní uspořádání skříně je vyobrazeno na fotografii. Součástí jsou šatní tyče, police a 3 zásuvky. Skříň je dodávána v demontu. Součástí skříně je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Velmi žádaný produkt Falco Skříň Leonardo – sonoma jde koupit rovněž tu na našem webu v oblíbené kategorii šatní skříně! Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z naší sekce ve výprodejové akci! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další produkty značky Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kus Falco Skříň Leonardo - sonoma od spolehlivého výrobce Falco je k dispozici momentálně v akci. V akci za cenu 15 359 Kč.