Falco Skříň Leonardo – bílá

Skříň je vyrobena z kvalitního lamina a díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru. Posuvné dveře... více informací »
Falco Skříň Leonardo - bílá
Značka: Falco
15 359 Kč
DO OBCHODU »
Skříň je vyrobena z kvalitního lamina a díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru. Posuvné dveře...

Skříň je vyrobena z kvalitního lamina a díky svému vnitřnímu uspořádání nabízí dostatek úložného prostoru. Posuvné dveře šetří prostor a zrcadla na dveřích ho opticky zvětší. Vnitřní uspořádání skříně je vyobrazeno na fotografii. Součástí jsou šatní tyče, police a 3 zásuvky. Skříň je dodávána v demontu. Součástí skříně je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Hodně oblíbený produkt Falco Skříň Leonardo – bílá jde koupit také tu na našem webu umístěný v sekci šatní skříně! Vyberte si ještě podobné produkty z této populární rubriky za super cenu. Populární dodavatel Falco vám může poskytnout skvělé zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Žádaný produkt Falco Skříň Leonardo - bílá od skvělého výrobce Falco snadno můžete sehnat aktuálně na webu za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za 15 359 Kč.