Falco Skříň Ingrid R3 jasan tmavý/jasan světlý

Šatní skříň je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev jasan tmavý/jasan světlý. Vybavení skříně je šatní tyč a 1... více informací »
Falco Skříň Ingrid R3 jasan tmavý/jasan světlý
Značka: Falco
4 582 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev jasan tmavý/jasan světlý. Vybavení skříně je šatní tyč a 1...

Šatní skříň je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev jasan tmavý/jasan světlý. Vybavení skříně je šatní tyč a 1 police. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Pro inspiraci jsou přiloženy fotografie místností, které jsou vybaveny tímto nábytkem. Tyto sestavy také najdete v naší nabídce. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento levný produkt jde nakoupit nyní tu v populární kategorii šatní skříně. Podívejte se na zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. U zákazníků oblíbená značka Falco dlouhodobě dodává top zboží. Nové kousky každý den!

Tento unikátní výrobek Falco Skříň Ingrid R3 jasan tmavý/jasan světlý značky Falco snadno seženete momentálně ve slevě. Aktuálně výhodně za 4 582 Kč.