Falco Skříň Ingrid R1 jasan tmavý/jasan světlý

Šatní skříň je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev jasan tmavý/jasan světlý. Díky svému vybavení nabízí dostatek... více informací »
Falco Skříň Ingrid R1 jasan tmavý/jasan světlý
Značka: Falco
8 829 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev jasan tmavý/jasan světlý. Díky svému vybavení nabízí dostatek...

Šatní skříň je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev jasan tmavý/jasan světlý. Díky svému vybavení nabízí dostatek úložného prostoru. V levé části skříně je police + šatní tyč (2/3) a v pravé části skříně jsou 4 police (1/3). Skříň je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Velmi prodávaný produkt je k sehnání bez obtíží tu na našich stránkách umístěný v sekci šatní skříně. Mrkněte na další produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! To není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od značky Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka Falco vás obohatí o kvalitní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Designový kousek Falco Skříň Ingrid R1 jasan tmavý/jasan světlý od značky s dobrým jménem Falco pořídíte právě teď v naší nabídce skutečně výhodně! Akční ceny od 8 829 Kč.