Falco Skříň Harmony 119 bílá/beige

Provedení: Mobilní šatní skříň na kolečkách Harmony má netypický a originální design. Skříň má dostatek úložného... více informací »
Falco Skříň Harmony 119 bílá/beige
Značka: Falco
4 582 Kč
DO OBCHODU »
Provedení: Mobilní šatní skříň na kolečkách Harmony má netypický a originální design. Skříň má dostatek úložného...

Provedení:
Mobilní šatní skříň na kolečkách Harmony má netypický a originální design. Skříň má dostatek úložného prostoru a univerzální využití.
Je vyrobena z lamina a klasické dveře jsou nahrazeny závěsem v krémové barvě. Díky kolečkům skříň jednoduše přesunete kam budete potřebovat. Skvěle se hodí do studentských pokojů, kanceláří, pracoven dětských pokojů, nebo předsíní.
Skříň je dodávaná v demontu. Součástí balení je montážní plánek včetně všech spojovacích prvků.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Závěs lze roztáhnout po celé šířce skříně.


Tento exkluzivní kousek Falco Skříň Harmony 119 bílá/beige můžete pořídit pohodlně tu na webu ve známé sekci šatní skříně. Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další prověřené kousky značky Falco. Najdete je níže na této stránce.

Tento exkluzivní výrobek Falco Skříň Harmony 119 bílá/beige od výrobce s dlouholetou historií Falco můžete pořídit v naší online nabídce ve slevě! Aktuálně stojí u nás 4 582 Kč.