Falco Skříň Filemon R1 sonoma/grafit lesk

Šatní skříň Fill je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Skříň je... více informací »
Falco Skříň Filemon R1 sonoma/grafit lesk
Značka: Falco
7 093 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň Fill je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Skříň je...

Šatní skříň Fill je vyrobena z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Skříň je vhodným doplňkem k bytové stěně Fill, kterou také najdete v naší nabídce. Je vyrobena v kombinaci oblíbených odstínů sonoma/grafit lesk. Vybavení skříně je 1 police a šatní tyč. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Neodolatelný kousek lze pořídit mimo jiné na stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně! Získejte oblíbené produkty ve zmiňované rubrice za super cenu. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další vybrané produkty značky Falco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Falco svým zákazníkům dodává top zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento vynikající produkt Falco Skříň Filemon R1 sonoma/grafit lesk od známé značky Falco můžete pořídit již dnes skutečně výhodně. Momentálně v akci za 7 093 Kč.