Falco Skříň Cezanne R2 sonoma

Šatní skříň Cezanne je vyrobena z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svému vybavení (šatní tyč+1 police),... více informací »
Falco Skříň Cezanne R2 sonoma
Značka: Falco
6 256 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň Cezanne je vyrobena z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svému vybavení (šatní tyč+1 police),...

Šatní skříň Cezanne je vyrobena z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svému vybavení (šatní tyč+1 police), nabízí dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Tento zlevněný produkt Falco Skříň Cezanne R2 sonoma máte možnost nakoupit již dnes tady na webu zařazený v kategorii šatní skříně. Vyberte si kvalitní produkty z této populární sekce na pár kliknutí! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další prověřené produkty od dodavatele Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Falco pro své zákazníky dodává prvotřídní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Hodně oblíbený kousek Falco Skříň Cezanne R2 sonoma od skvělé a známé značky Falco jde získat na našich stránkách teď výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 6 256 Kč.