Falco Skříň Cezanne R1 – milano/crem

Šatní skříň Cezanne se zrcadlem je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev milano (tm.hnědá)/crem. Díky svému vybavení... více informací »
Falco Skříň Cezanne R1 - milano/crem
Značka: Falco
10 412 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň Cezanne se zrcadlem je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev milano (tm.hnědá)/crem. Díky svému vybavení...

Šatní skříň Cezanne se zrcadlem je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev milano (tm.hnědá)/crem. Díky svému vybavení nabízí dostatek úložného prostoru. V levé části skříně je police + šatní tyč (2/3) a v pravé části skříně jsou 4 police (1/3). Skříň je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Ve slevě produkt Falco Skříň Cezanne R1 – milano/crem lze pořídit právě nyní na stránkách ve známé sekci cezanne. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce Falco. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Falco Skříň Cezanne R1 - milano/crem od známé společnosti Falco lze nakoupit v naší internetové nabídce za extra cenu! Akční cena již od 10 412 Kč.