Falco Skříň Berger XI černá/bílý lakobel

Provedení: Skříň Berger s posuvnými dveřmi je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou.... více informací »
Falco Skříň Berger XI černá/bílý lakobel
Značka: Falco
10 101 Kč
DO OBCHODU »
Provedení: Skříň Berger s posuvnými dveřmi je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou....

Provedení:
Skříň Berger s posuvnými dveřmi je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň je doplněna černými pruhy v lesku, které jí dodávají elegantní vzhled.
Skříň díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru.
Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Oblíbený produkt Falco Skříň Berger XI černá/bílý lakobel je k získání snadno tu na našich stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně! Nyní najdete další kousky ze zmíněné kategorie v bezva akci. Značka Falco má v nabídce vysoce kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od dodavatele Falco. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Falco Skříň Berger XI černá/bílý lakobel od kvalitní značky Falco jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách extra se slevou. Nabídka již od 10 101 Kč.