Falco Skříň Berger X – choco

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Berger X - choco
Značka: Falco
10 653 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň je doplněna vlnitými zrcadly, která jí dodávají elegantní vzhled a místnost opticky zvětší a prosvětlí. Nabízíme ji ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Nejprodávanější kousek je k dispozici mimo jiné u nás zařazený v rubrice šatní skříně! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Falco dlouhodobě vyrábí špičkové zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Žádaný výrobek Falco Skříň Berger X - choco od předního výrobce Falco jde pořídit zde levně! Nyní lze objednat jen za 10 653 Kč.