Falco Skříň Berger VIII – dub sonoma

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Berger VIII - dub sonoma
Značka: Falco
11 045 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň je doplněna zrcadly se zaoblenými rohy, která jí dodávají retro vzhled a místnost opticky zvětší a prosvětlí. Nabízíme ji ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost koupit taky na našich stránkách umístěný v kategorii šatní skříně. Podívejte se na další produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další zboží značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Falco vám může poskytnout velmi kvalitní sortiment

Často hledaný výrobek Falco Skříň Berger VIII - dub sonoma od populární značky Falco jde sehnat právě teď v nabídce za outletovou cenu! Ve skvělé akci za 11 045 Kč.