Falco Skříň Berger VIII – bílá

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Berger VIII - bílá
Značka: Falco
11 045 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň je doplněna zrcadly se zaoblenými rohy, která jí dodávají retro vzhled a místnost opticky zvětší a prosvětlí. Nabízíme ji ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento zlevněný kus Falco Skříň Berger VIII – bílá máte možnost sehnat přímo tady na našich stránkách v rubrice šatní skříně! Prozkoumejte vyjímečné produkty z této populární kategorie za super peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Falco nabízí skvělé produkty

Nejprodávanější produkt Falco Skříň Berger VIII - bílá od skvělého a známého výrobce Falco pohodlně pořídíte momentálně na našich stránkách se slevou! Momentálně v akci za 11 045 Kč.