Falco Skříň Berger VII – bílá

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Berger VII - bílá
Značka: Falco
10 208 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň je doplněna zrcadly, která jsou umístěna na středu dveří a místnost opticky zvětší a prosvětlí. Nabízíme ji ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Žádaný produkt Falco Skříň Berger VII – bílá získáte bez obtíží na webu v populární rubrice šatní skříně. Nyní pořídíte unikátní produkty z této známé kategorie za výprodejovou cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás více kousků od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Falco má v nabídce velmi kvalitní sortiment

Tento výjimečný produkt Falco Skříň Berger VII - bílá od známého dodavatele Falco můžete najít v naší online nabídce za parádní cenu! K sehnání zrovna v akci za 10 208 Kč.