Falco Skříň Berger VI – černá

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Berger VI - černá
Značka: Falco
10 368 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň je doplněna zrcadlem, které jí dodává elegantní vzhled a místnost opticky zvětší a prosvětlí. Nabízíme ji ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Zajímavý výrobek jde sehnat nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně. Prozkoumejte parádní zboží z této populární sekce za výborné peníze! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další prověřené kousky od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Falco pro své zákazníky prodává kvalitní sortiment.

Oblíbený a akční produkt Falco Skříň Berger VI - černá od oblíbené značky se zárukou kvality Falco snadno získáte u nás právě až neuvěřitelně levně. V současnosti pořídíte za cenu 10 368 Kč.