Falco Skříň Berger IX – dub sonoma

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Berger IX - dub sonoma
Značka: Falco
11 009 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň je doplněna zrcadly zaříznutými do oblouku, která jí dodávají elegantní vzhled a místnost opticky zvětší a prosvětlí. Nabízíme ji ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Exkluzivní produkt Falco Skříň Berger IX – dub sonoma můžete sehnat bez obtíží tady u nás zařazený v rubrice šatní skříně. Získejte zlevněné produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze.

Zcela unikátní produkt Falco Skříň Berger IX - dub sonoma od top značky Falco jde koupit tady a teď skutečně výhodně. Aktuálně v akci za 11 009 Kč.