Falco Skříň Berger III – dub sonoma

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Berger III - dub sonoma
Značka: Falco
10 118 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň je doplněna zrcadly, která jí dodávají moderní vzhled a místnost opticky zvětší a prosvětlí. Nabízíme ji ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento zlevněný produkt Falco Skříň Berger III – máte možnost sehnat právě teď tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně. Vyberte si další výrobky z této známé kategorie ve slevě! Známý výrobce Falco má v nabídce velmi kvalitní výrobky

Tento zlevněný produkt Falco Skříň Berger III - dub sonoma od skvělé značky Falco jednoduše seženete aktuálně extra výhodně. V současnosti za 10 118 Kč.