Falco Skříň Berger III – černá

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Berger III - černá
Značka: Falco
10 118 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň je doplněna zrcadly, která jí dodávají moderní vzhled a místnost opticky zvětší a prosvětlí. Nabízíme ji ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento skvělý produkt Falco Skříň Berger III – černá můžete pořídit taky tady na stránkách ve známé rubrice šatní skříně! Najděte si ostatní zboží z této rubriky za nejnižší cenu.

Tento akční a ve slevě produkt Falco Skříň Berger III - černá od společnosti Falco máte možnost pořídit tady a teď právě trvale výhodně! Pouze nyní za 10 118 Kč.