Falco Skříň Berger III – bílá

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Berger III - bílá
Značka: Falco
10 118 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň je doplněna zrcadly, která jí dodávají moderní vzhled a místnost opticky zvětší a prosvětlí. Nabízíme ji ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento neodolatelný produkt Falco Skříň Berger III – bílá získáte nyní tady na našem webu v kategorii šatní skříně. Vyhledejte si akční zboží z této známé sekce za super ceny! Výrobce Falco má v nabídce skvělé zboží

Tento skvělý kus Falco Skříň Berger III - bílá od známé značky Falco jde nakoupit právě teď u nás opravdu výhodně. Ceny od 10 118 Kč.