Falco Skříň Berger I – dub sonoma

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Berger I - dub sonoma
Značka: Falco
9 442 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Berger s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň nabízíme ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Zcela unikátní kus můžete najít ještě tu na našich stránkách v populární sekci šatní skříně! Nyní můžete najít další zboží ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od dodavatele Falco. Najdete je níže na této stránce. Přední výrobce Falco pro své zákazníky poskytuje prvotřídní produkty.

Povedený kus Falco Skříň Berger I - dub sonoma od značky Falco pohodlně pořídíte zrovna dneska ve slevě. Na našich stránkách za 9 442 Kč.