Falco Skříň Astana IV – choco

Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Astana IV - choco
Značka: Falco
15 283 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Na dveřích skříně jsou nalepená zrcadla, která jsou na obou stranách zaříznutá do elegantního oblouku. Zrcadla místnost opticky zvětší a prosvětlí. Skříň nabízíme ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Velmi prodávaný produkt Falco Skříň Astana IV seženete zrovna tady na našich stránkách zařazený v sekci šatní skříně! Pořiďte si ještě jiné kusy z této rubriky za báječnou cenu! Tato značka Falco má prvotřídní výrobky.

Tento zlevněný kousek Falco Skříň Astana IV - choco od dodavatele s dlouholetou historií Falco jde pořídit u nás nyní za výhodné peníze. Výhodně za super cenu 15 283 Kč.