Falco Skříň Astana IV – černá

Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Astana IV - černá
Značka: Falco
15 283 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Na dveřích skříně jsou nalepená zrcadla, která jsou na obou stranách zaříznutá do elegantního oblouku. Zrcadla místnost opticky zvětší a prosvětlí. Skříň nabízíme ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento neodolatelný produkt Falco Skříň Astana IV – máte možnost pořídit zrovna tady na webu umístěný v kategorii šatní skříně. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty z naší rubriky za extra cenu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete více kousků od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Falco pro své zákazníky poskytuje prvotřídní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Oblíbený a akční kus Falco Skříň Astana IV - černá od oblíbené značky Falco můžete koupit zde nyní za extra cenu! Akční cena od 15 283 Kč.