Falco Skříň Astana III – choco

Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Astana III - choco
Značka: Falco
15 283 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Na dveřích skříně jsou nalepená zrcadla, která místnost opticky zvětší a prosvětlí. Skříň nabízíme ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Designový výrobek Falco Skříň Astana III – máte možnost sehnat v pohodě u nás v oblíbené kategorii šatní skříně. Prozkoumejte parádní produkty z této rubriky za příznivou cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také více kvalitních produktů od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Často hledaný kus Falco Skříň Astana III - choco od našeho předního výrobce Falco jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za výhodné peníze. Aktuálně za super cenu 15 283 Kč.