Falco Skříň Astana III – bílá

Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Astana III - bílá
Značka: Falco
15 283 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Na dveřích skříně jsou nalepená zrcadla, která místnost opticky zvětší a prosvětlí. Skříň nabízíme ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Žádaný produkt máte možnost dostat aktuálně tu zařazený v kategorii šatní skříně. Nyní pořídíte ještě jiné zboží z této oblíbené rubriky za skvělou cenu. Významná značka Falco má k dispozici vynikající zboží. A to je teprve začátek.

Tento kvalitní produkt Falco Skříň Astana III - bílá s osvědčenou značkou Falco snadno seženete aktuálně za výhodné peníze. Nabídka již od 15 283 Kč.