Falco Skříň Astana II – bílá

Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Astana II - bílá
Značka: Falco
13 532 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Skříň nabízíme ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Hodně prodávaný produkt Falco Skříň Astana II – bílá jde sehnat v pohodě tu na stránkách umístěný v kategorii šatní skříně! Nyní pořídíte skvělé produkty z této populární sekce v akci! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další produkty od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce Falco pro své zákazníky prodává top sortiment.

Diskontní produkt Falco Skříň Astana II - bílá od dodavatele zboží Falco jednoduše získáte tady teď právě se slevou! Nyní zakoupíte za 13 532 Kč.