Falco Skříň Astana – dub sonoma

Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty... více informací »
Falco Skříň Astana - dub sonoma
Značka: Falco
13 882 Kč
DO OBCHODU »
Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty...

Skříň Astana s posuvnými dveřmi, je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Na prostředních dveřích skříně je nalepené zrcadlo, které místnost opticky zvětší a prosvětlí. Skříň nabízíme ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Akční produkt jde pořídit již dnes u nás umístěný v rubrice šatní skříně. Nyní koupíte akční produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Populární výrobce Falco má vysoce kvalitní produkty. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na více skvělých kousků od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Falco Skříň Astana - dub sonoma od známého předního výrobce Falco máte možnost nakoupit momentálně na webu za výborné peníze. Nyní za 13 882 Kč.